AKTUALNOŚCI

Aurec Home odnotowuje wzrost sprzedaży mieszkań

MJ_hero-image_lobby

Aurec Home odnotowuje wzrost sprzedaży mieszkań

Aurec Home odnotowuje wzrost sprzedaży mieszkań i planuje kolejne inwestycje. Aurec Home, doświadczony gracz na międzynarodowym rynku nieruchomości i kreator inteligentnych rozwiązań zagospodarowania zieleni prężnie rozwija działalność w Polsce i planuje kolejne inwestycje. Sukces sprzedażowy mieszkań z osiedla Miasteczko Jutrzenki spowodował, że firma rozpoczyna nowe projekty. Inwestuje w kolejne grunty i odnotowuje wzrost sprzedaży mieszkań.

Aurec Home jest częścią grupy Aurec Capital, działa jako deweloper i nie zmienia strategii na 2022 rok. Uważnie obserwuje rynek i stara się kreować trendy w budownictwie, a nie za nimi podążać. Deweloper sprzedaje mieszkania wraz ze stylem życia. Kreuje bezpieczne, komfortowe i funkcjonalne przestrzenie wokół swoich inwestycji. Szczególnymi profitami cenionymi przez klientów są nowoczesne strefy relaksu Aurec Active. Można w nich uprawiać sport i wypoczywać w zgodzie z naturą.

– W trosce o zdrowie mieszkańców tworzymy strefy aktywności Aurec Active, w których znajdują się sale fitness i pilates, elementy wypoczynku jak drewniane leżanki czy solarne ławki. Ponadto przestrzenie dla młodzieży zapewniające aktywny wypoczynek oraz edukacyjne place zabaw dla najmłodszych. Co więcej, lokatorzy mogą korzystać z plenerowej siłowni. Najmłodsi sportowcy zaś z wodnego placu zabaw — komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Wyzwania roku 2022

Spółka, jak i cały rynek deweloperski mierzy się z dynamiczną sytuacją na rynku mieszkaniowym spowodowaną m.in. zagrożeniem wojną, inflacją, deficytem działek pod nowe nieruchomości, wzrostem stop procentowych czy drożejącymi materiałami budowlanymi. Jednak pomimo niesprzyjających okoliczności deweloper nie zwalnia tempa i planuje dalszy rozwój. Obecnie prowadzi z sukcesem sprzedaż mieszkań z osiedli Fabrica Ursus i Miasteczko Jutrzenki. Pierwszą inwestycję wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią miasta. Część zabudowy mieszkaniowej tworzą pozostające pod ochroną konserwatora zabytków, fragmenty dawnej fabryki „Ursus”. Dużym zainteresowaniem cieszą się także mieszkania z osiedla Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanego na warszawskich Włochach. Inwestor przygotowuje się także do otwarcia Etapu I Miasteczko Jutrzenki — Dzielnica Róż i Dzielnicy Lawendy.

Kolejne inwestycje Aurec Home

Sukces sprzedażowy zapoczątkował kolejną realizację dewelopera, tym razem na warszawskiej Białołęce. Wyjątkową zaletą inwestycji My Forest usytuowanej w lokalizacji Modlińska 342 jest prywatny las o powierzchni 4.000 mkw. dostępny tylko dla domowników. Oznacza to, że lokatorzy będą mogli korzystać bez ograniczeń z uroków natury o każdej porze roku. Jednocześnie, dzięki sprawnej komunikacji miejskiej i doskonale zaplanowanej infrastrukturze komunikacyjnej mieszkańcy pozostaną blisko miejskiego życia. Wszystkie inwestycje dewelopera są realizowane zgodnie z ideą 15-minutowego miasta.

Aurec Home – zawsze w duchu eko

Deweloper zmienia polską architekturę z szacunkiem dla krajobrazu, natury i historii. Międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu przyjaznego miejsca do życia pozwala Aurec Home na idealne dostosowanie inwestycji do potrzeb współczesnego odbiorcy. Ponadto odpowiednie rozplanowanie przestrzeni, dbałość o niskoemisyjność budynków, certyfikacje środowiskowe to tylko niektóre innowacyjne rozwiązania dewelopera. Dowodem na to jest podwójne wyróżnienie w prestiżowym konkursie Builder Awards 2021. Aurec Home otrzymał nagrodę „Budowlana Firma Roku 2021”, a Shraga Weisman, jej prezes i współzałożyciel tytuł „Osobowość branży 2021”. Obie nagrody są potwierdzeniem innowacyjnych działań dewelopera oraz docenieniem wysokiej pozycji na rynku nieruchomości.

Naszym priorytetem jest zrównoważone budownictwo, kreowanie przestrzeni przyjaznych do życia z poszanowaniem środowiska naturalnego, a także innowacyjne pod względem zastosowanych w nich technologii. Nasze plany są ambitne i nieustannie je realizujemy. Ponadto umacniamy pozycję na rynku nieruchomości, by w przyszłości stać się jednym z kluczowych deweloperów w Polsce – powiedział Shraga Weisman, prezes Aurec Home.

Źródło: https://biznestuba.pl/featured/aurec-home-odnotowuje-wzrost-sprzedazy-mieszkan-i-planuje-kolejne-inwestycje/