Podwójne wyróżnienie w konkursie Builder Awards 2021

AKTUALNOŚCI

Fabrica-Ursus_wizualizacja-final_8

Podwójne wyróżnienie w konkursie Builder Awards 2021

Aurec Home podwójnie wyróżniony w konkursie Builder Awards 2021. Aurec Home, doświadczony gracz na międzynarodowym rynku nieruchomości i kreator inteligentnych rozwiązań zagospodarowania zieleni został wyróżniony w konkursie Builder Awards 2021 nagrodą „Budowlana Firma Roku 2021”, a Shraga Weisman, jej prezes i współzałożyciel otrzymał tytuł „Osobowość branży 2021”. Obie nagrody są potwierdzeniem innowacyjnych działań dewelopera oraz docenieniem pozycji na rynku.

24 lutego 2022 roku została ogłoszona lista laureatów nagrodzonych w prestiżowym konkursie Builder Awards 2021. Aurec Home został uhonorowany aż dwoma wyróżnieniami. Spółka, za rozwój i osiągniętą wysoką pozycję w branży, otrzymała prestiżowym tytuł „Budowlanej Firmy Roku”. Z kolei prezes Shraga Weisman został doceniony za skuteczne zarządzanie firmą, przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz kreowanie ekologicznych rozwiązań w branży budowlanej.

Aurec Home wyznacza trendy na rynku nieruchomości

Wyróżnienia w konkursie Builder Awards już od blisko 20 lat przyznawane są pionierom branży przez redakcję i Radę Naukową miesięcznika Builder. Otrzymują je firmy za dynamiczny rozwój, a także menedżerowie za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe. Wyróżnieni przedsiębiorcy, architekci, naukowcy wskazują drogi rozwoju oraz są motywatorami do działania. Wywierają silny i pozytywny wpływ nie tylko na reprezentowane firmy, organizacje, uczelnie oraz instytucje, ale i całą branżę budowlaną.

– Jesteśmy dumni, że nieustanny rozwój i dbałość o każdy detal naszych inwestycji spotkały się z uznaniem jury. Otrzymane wyróżnienia są dla nas nagrodą za dotychczasowe działania i motywacją do dalszej pracy. W Aurec Home zmieniamy polską architekturę z szacunkiem dla krajobrazu, natury i historii, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Sprzedajemy nie tylko metry kwadratowe, lecz przede wszystkim styl życia. Międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu przyjaznego miejsca do życia pozwala nam na idealne dostosowanie inwestycji do potrzeb współczesnego odbiorcy. Odpowiednie rozplanowanie przestrzeni, dbałość o niskoemisyjność budynków, certyfikacje środowiskowe i zastosowanie ekologicznych rozwiązań to jedne z najważniejszych cech naszych osiedli – komentuje Shraga Weisman, prezes zarządu Aurec Home.

Rynek nieruchomości pnie się w górę

Rok 2021 dla Aurec Home, jak i całej branży budowlanej był rokiem wyjątkowym. Jak pokazują najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego, w okresie od stycznia do końca października 2021 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań, niż miało to miejsce przed rokiem. Według dostępnych danych było to aż 184,4 tys. nowych lokali, co oznacza o 4% więcej niż w 2020. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wyniosła 17,2 mln m², czyli o niemal 10% więcej w stosunku r./r. Wzrosła też liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia oraz liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto. Od początku roku do końca października 2021 r. wydano takie pozwolenia na 283,4 tys. lokali mieszkalnych, tj. o 29,2% więcej niż w analogicznym okresie w 2020 roku.

W 2021 roku z sukcesem zrealizowaliśmy cele, które pierwotnie zaplanowaliśmy na 2 lata. I nie zwalniamy tempa, cały czas działamy na pełnych obrotach. Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań z osiedli Fabrica Ursus Etap – B1 i Miasteczko Jutrzenki — Etap 5. Pierwszą inwestycję wyróżnia nieprzeciętna architektura połączona z historią miasta. Część zabudowy mieszkaniowej tworzą pozostające pod ochroną konserwatora zabytków, fragmenty dawnej fabryki „Ursus”. Dużym zainteresowaniem cieszą się także mieszkania z osiedla Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanego na warszawskich Włochach. Przygotowujemy się do otwarcia Etapu I Miasteczko Jutrzenki — Dzielnica Róż i Dzielnicy Lawendy. W budowie jest także inwestycja Salomea – mówi prezes Aurec Home.

Sukces sprzedażowy mieszkań z osiedli Fabrica Ursus i Miasteczko Jutrzenki spowodował, że deweloper zainwestował w ziemię pod kolejną realizację, tym razem na warszawskiej Białołęce. Projekt osiedla My Forest składa się z dwóch kameralnych budynków mieszkalnych otoczonych prywatnym lasem.

Ekologiczne i przyjazne osiedla Aurec Home

Deweloper Aurec Home sprzedaje nie tylko metry kwadratowe, lecz przede wszystkim styl życia. Idea ta przyświeca marce od początku działalności i na stałe wpisana jest w jej DNA. Klienci doceniają inwestycje Aurec Home przede wszystkim za unikalną przestrzeń mieszkalną, w której łączą się trzy strefy podnoszące jakość życia: aktywność ruchowa, wypoczynek i ekologia.

Aurec Home jest częścią spółki Aurec Capital, międzynarodowej firmy z licznymi inwestycjami na rynkach europejskich. Łączy globalne doświadczenie ze znajomością polskiego rynku, kultury i ludzi. Projekty tworzone przez dewelopera zawierają charakterystyczne ekologiczne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na środowisko naturalne i zwiększają komfort życia mieszkańców.

W tym roku, z uwagi na pandemię Covid-19 organizatorzy konkursu Buildera zrezygnowali z tradycyjnej uroczystej gali.

Źródło: https://biznestuba.pl/wiadomosci/aurec-home-podwojnie-wyrozniony-w-konkursie-builder-awards-2021/